tel: +38(096) 215 48 18, +38(050) 139 11 42
Email: kopyl0769@gmail.com

Детский оздоровительный комплекс

tel: +38(096) 215 48 18

tel: +38(050) 139 11 42

Email: kopyl0769@gmail.com

Перспективний план культурно-масових заходів

Перспективний план культурно-масових заходів у КЗ «ДОК «Дніпро» Синельниківського району» (Літо 2018)

Культмасова робота у КЗ «ДОК «Дніпро» Синельниківського району базується на основі проекту тематичної зміни «Ми-родина Дніпрова».

Метою проекту є: створення необхідних умов для повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля, активної оздоровчої, пізнавальної, емоційно насиченої діяльності, сприяння самореалізації, розвитку інтересів, здібностей, ініціативи, самостійності, активності. Надати дітям можливість щодо виявлення і розвитку особистісної творчості, розкриття внутрішнього потенціалу, задатків і здібностей, сприяти самоствердженню та самовдосконаленню кожної дитини, поглибленню її досвіду спілкування, міжособистісних взаємин, партнерства, товариства, дружби. Збереження та збагачення культурних традицій, виховання почуття патріотизму, любові до рідної землі.

Тематична зміна «Ми-родина Дніпрова» поділяється на три напрямки:

1 «Комунікативний»

Діти знайомляться з правилами внутрішнього розпорядку та життя в оздоровчому таборі, планом роботи зміни, беруть участь в організації загонових заходів, направлених на згуртування колективу, поглиблення досвіду спілкування, міжособистісних взаємин, партнерства, товариства, дружби. Колективно готують візитки загонів, беруть участь в ігрових програмах: «Танцювальний марафон», «День іменинника», «Битва хорів», квест «Скарби Арабатської стрілки».

2 «Спортивний»

Його мета ознайомити вихованців з особливостями різних видів спорту, спонукати до активного та здорового способу життя без шкідливих звичок, залучення дітей до занять спортом, відповідно до можливостей та уподобань, оздоровити та загартувати. Естафети, Малі Олімпійські Ігри та ігрові програми «Два кораблі», «День індіанця», «Козацькі забави», «На арені цирку» - допоможуть дітям проявити свої фізичні можливості та активно оздоровитись.

3 «Творчий»

Цей напрямок, сприяє творчій самореалізації, прояву ініціативності, самостійності, активності, лідерських якостей. Надає дітям можливості щодо виявлення і розвитку особистісної творчості, розкриття внутрішнього потенціалу, задатків і здібностей, сприяти самоствердженню та самовдосконаленню кожної дитини. Такі творчі проекти, як «Парад зірок», «Шоу двійників», «В гостях у казки», «Зірки подіуму», «Міс Дніпро» та «Містер», «Місто майстрів», «День Нептуна» - допоможуть відкрити нові таланти . А програми «Пісня мого народу», «Івана Купала», «Козацькому роду нема переводу» - сприятимуть збереженню та збагаченню культурних традицій, вихованню почуття патріотизму, любові до рідної землі.

Дитячий оздоровчий комплекс «Дніпро» - це змістовний та цікавий відпочинок на березі теплого Азовського моря.